Food Fruit
Subkategorija

Emoji ta’ Food Fruit

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

Emoji guide

Emoji ta’ Food Fruit: tifsira u kopja

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

tifsira

Food Fruit tifsira

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

kopja

Food Fruit kopja

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

Unicode

Food Fruit Unicode

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

FAQ

Food Fruit tifsira

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

Food Fruit kopja

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

Food Fruit Unicode

Ibbrawżja emojis minn Food Fruit ġewwa Food & Drink.

20 emoji misjuba
Fluss ta’ kopja veloċi għad-desktop u PWA

għeneb

lumija

bettieħa

tadama

ħawħa

banana

Olive

Lime

lanġasa

Mango

Blueberries

dulliegħa

frawla

ċirasa

ananas

mandolina