Person Activity
Tag

Emoji ta’ Person Activity

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

Emoji guide

Emoji ta’ Person Activity: tifsira u kopja

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

tifsira

Person Activity tifsira

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

kopja

Person Activity kopja

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

Unicode

Person Activity Unicode

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

FAQ

Person Activity tifsira

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

Person Activity kopja

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

Person Activity Unicode

Skopri, ikkopja u qabbel emojis għal Person Activity.

327 emoji misjuba
Fluss ta’ kopja veloċi għad-desktop u PWA

Man In Manual Wheelchair Facing Right

Person Walking Facing Right

Woman Kneeling Facing Right

Woman In Manual Wheelchair

mara miexja

Woman Walking Facing Right Dark Skin Tone

Man Kneeling

Woman Walking Facing Right

Person Standing

raġel f’kamra tal-fwar

Woman Running Facing Right Dark Skin Tone

Man In Manual Wheelchair

Person In Manual Wheelchair Facing Right

raġel jaqta’ xagħaru

Woman Kneeling Dark Skin Tone

Man Kneeling Facing Right Medium Skin Tone

raġel qed jiġri

Man In Motorized Wheelchair

Man In Motorized Wheelchair Facing Right

Man Kneeling Facing Right

Man Kneeling Facing Right Light Skin Tone

Man Running Facing Right

Woman Kneeling Light Skin Tone

raġel jingħata massaġġ

Man Kneeling Facing Right Medium Dark Skin Tone

Man Running Facing Right Medium Dark Skin Tone

Person Kneeling Facing Right

Man Running Facing Right Dark Skin Tone

Man Walking Facing Right Light Skin Tone

Man With White Cane Facing Right

1 / 6